Van hızlı okuyor

ZAMANIM YETMİYOR.YETİŞTİREMİYORUM.OKUDUKLARIMI ANLAYAMIYORUM.OKUDUKLARIMI AKLIMDA TUTAMIYORUM.SINAVLARDA SÜREM YETMİYOR.

BU VE BUNA BENZER BİRÇOK ŞİKAYET MEVCUT.

PEKİ,DESEK Kİ BUNLARI KÖKTEN HALLEDECEK BİR SİSTEM VAR .NE DERSİNİZ?

TEKNOKAPİTALİST ÇAĞDA,GLOBALLEŞEN DÜNYADA SANİYEDE YEDİ FARKLI BİLGİNİN ÜRETİLDİĞİ DEVASA DÜNYADA HERGÜN BİLGİ BOMBARDIMINA TUTULUYORUZ.

KİTAPLAR,SINAVLAR,AKADEMİK OKUMALAR,PDFLER,MAİLLER… HER YERDE BİLGİ.

ZAMAN MI BİZİ YÖNETİR YOKSA BİZ Mİ ZAMANI YÖNETİRİZ?

PARADİGMASI BİZİ ALTERNATİF OLARAK ZAMANI YÖNETMEMİZ GEREKTİĞİNİ BİZE VURGULAR.BU BAĞLAMDA YÖNETİM İÇİN ELİMİZDEKİ MEVCUT BİLİMSEL VERİLER ASLINDA BU PARADİGMİK PROBLEMİN ÇÖZÜMÜNÜN MÜMKÜN OLABİLCEĞİNİ ANLATIR.AMA NASIL?

ÇOK BASİT.ANLAYARAK HIZLI OKUMA TEKNİKLERİ EĞİTİMLERİ İLE ASLINDA BU MÜMKÜN.

O KASLAR GELİŞTİRİLDİĞİ ZAMAN O ORGAN DA GELİŞİR

VE HATTA ORTALMA DÖRT GÜNDE OKUMA HIZINIZI ANLAMA İLE PARALEL OLABİLECEK ŞEKİLDE EN AZ İKİ KATINA ÇIKARMAK MÜMKÜN.

VUCUDUMUZUN HANGİ ORGANI OLURSA OLSUN YETERKİ KASLARDAN OLUŞSUN; O KASLAR GELİŞTİRİLDİĞİ ZAMAN O ORGAN DA GELİŞİR.AYNEN BÖYLE DE HERBİR GÖZÜMÜZDE ALTI TANE KAS VAR.BU KASLAR YANAL VE DİKEY ŞEKİLDE ÖZEL TEKNİKLERLE GELİŞTİRİLDİĞİNDE GÖZLER DE GELİŞİR.VE ARTIK BİR SÜRE SONRA KELİME KELİME OKUMAK YERİNE  KELİME GRUPLARINI TEK KELİME GİBİ GÖRÜR VE OKURUZ.AKABİNDE BEYNİMİZİN SAĞ VE SOL LOBLARINI AYNI ANDA OKUMANIN İÇİNE KATARSAK HEM HIZLI OKURUZ HEM DE HIZLI ANLARIZ.

İKİNCİ DÜNYA SAVAŞI SIRASINDA ORTAYA ÇIKAN VE DAHA SONRA SEKSENLİ YILLARDA TÜRKİYE’YE DE GELEN BU BİLİMSEL VE PSİKOLOJİK TABANLI EĞİTİMLE ARTIK İNSANLAR ON SAATTE OKUYABİLDİKLERİ BİR KİTABI ORTALAMA İKİ SAATTE OKUR HALE GELEBİLİYOR BU SİSTEMLE.SINAVLARDA EN AZ 30 DAKİKA FAZLADAN ZAMAN KAZANABİLİYOR.

HIZLI OKUMA TEKNİKLERİ EĞİTİM

ANLAYARAK HIZLI OKUMA TEKNİKLERİ EĞİTİMİ İLE ARTIK VANLI ÖĞRENCİ VE OKUYUCULAR DAHA ŞANSLI.TYT VE AYT GİBİ SINAVLARDA ZAMANLA YARIŞAN ÖĞRENCİLER,ARTIK KIRK SORULUK BİR TYT TÜRKÇE TESTİNİ 30 DAKİKADA ÇÖZEBİLİYOR.

ÖĞRENCİLER HEM HIZLI OKUYOR HEM DE ANLIYOR.KISA SÜRE İÇERİSİNDE TÜM VAN HALKINA BU PROJE ANLATILACAK.VE HERKES ARTIK PROFESYONEL BİRER OKUYUCU OLACAK.

KİŞİSEL GELİŞİM VE HIZLI OKUMA UZMANI-SOSYOLOG

HIDIR AKTAŞ

Paylaşarak Destek Olabilirsiniz :)
Avatar

admin

2019 yılının Nisan ayında kurulan HABERİ SONU GAZETESİ , 16 TEMMUZ 2019 tarihinde "Özgürlükten taraf bağımsız gazete" olarak yayın hayatına başlamıştır. Türkiye ve dünyadan gelişmeleri Türkçe olarak okuyucularına aktaran, evrensel basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiş yayın kadrosuyla yayın hayatına kesintisiz olarak devam etmektedir. HABERİ SONU GAZETESİ , dünyada basılı yayının hızla azaldığı dijital yayıncılığın başladığı yeni dönemde, haberi okuyucuya geciktirmeden ve anlık olarak aktarmak düşüncesiyle bir dijital gazete olarak kurulmuştur ve yayın hayatını dijital gazete olarak sürdürmektedir. Bağımsız bir kuruluş olan HABERİ SONU GAZETESİ , ülkemizde basın özgürlüğünün her geçen yıl kısıtlandığı son dönemde taraf olduğu tek konunun "Özgürlükler" olduğunu açıklamış, tüm kurum, kuruluş ve siyasi partilere eşit mesafeden bakmayı bir yayıncılık ilkesi olarak benimsemiştir. HABERİ SONU GAZETESİ , yayına başladığı günden itibaren okuyucuları tarafından destek görmüş kısa sürede dijital yayıncılıkta referans gösterilen gazetelerden biri olmuştur. Yeni Soluk, birbirinin aynısı haber yayıncılığının medyayı ele geçirmeye çalıştığı bugünlerde; özel haberler, kulis haberleri ve röportajlarıyla ön plana çıkmış ve bağımsız gazeteler arasında zirve yolunda emin adımlarla ilerleyen bir gazete olmuştur. HABERİ SONU GAZETESİ 2019 yılında; basın mensuplarının üye olduğu köklü kuruluşlardan YGP 'nin desteği ile okuyucularından'da gördüğü destek ile perçinlemiştir. HABERİ SONU GAZETESİ , ilkelerinden taviz vermeden yayın hayatını sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir