UTANIYORUM SİZDEN ÖMER ÇELİK…

UTANIYORUM SİZDEN ÖMER ÇELİK…
Türkiye Cumhuriyeti temsilcilerinden biri siz misiniz? Ben bu ülkenin Vatandaşı olarak sizi tanımıyorum ..Siz benim temsilcim olamazsınız ..SİZİNLE aynı şehirde doğmuş olmaktan bile utanıyorum ÖMER ÇELİK.. Bir pisliğin (Kadir mısırlıoğlu )Atatürk düşmanı olan,kurtuluş savaşını “keşke yunan kazansaydı” diyen şerefsizin cenazesinde saf tuttunuz.. Şehitlerimize bile laf eden o İti sözüm ona yolcu ettiniz.. Açıklamalarda teröristbaşı Öcalan’a “SAYIN” diyen bakanınızın mazeretine kılıf uydurdunuz..
Bugün kendi partinizde açıklama yaparken İmralı’ya ziyaretin ve avukatların sadece bir tesadüften ibaret olduğunu kendiniz bile inanmayarak söylediniz..
8 yıl aradan sonra ilk defa hayvan pisliği bile olmayacak kadar değersiz şerefsiz bir teröriste kapıları açtınız..
Allah Allah diye konuşuyorsunuz,başörtüsüyle adam kandırıyorsunuz,din sömürüsü yapıyorsunuz,namaz niyaz deyip insanları kendinize bağlamaya çalışıyorsunuz.. Şehitlerimizin annelerinin dualarını, beddualarını hiçe sayıyorsunuz..
UNUTMAYIN; Çözüm sürecini siz ürettiniz Davul-zurnayla onları siz dağlarından indirdiniz..
Şimdi Çok büyük rahatlıkla hiç yüzünüz kızarmadan CHP Teröristlerle ile birleşti açıklamalarındasınız..
İftira atan siz ÖMER ÇELİK;
Vicdanınız rahat mı?

İlkay AKYOL

Paylaşarak Destek Olabilirsiniz :)
Avatar

admin

2019 yılının Nisan ayında kurulan HABERİ SONU GAZETESİ , 16 TEMMUZ 2019 tarihinde "Özgürlükten taraf bağımsız gazete" olarak yayın hayatına başlamıştır. Türkiye ve dünyadan gelişmeleri Türkçe olarak okuyucularına aktaran, evrensel basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiş yayın kadrosuyla yayın hayatına kesintisiz olarak devam etmektedir. HABERİ SONU GAZETESİ , dünyada basılı yayının hızla azaldığı dijital yayıncılığın başladığı yeni dönemde, haberi okuyucuya geciktirmeden ve anlık olarak aktarmak düşüncesiyle bir dijital gazete olarak kurulmuştur ve yayın hayatını dijital gazete olarak sürdürmektedir. Bağımsız bir kuruluş olan HABERİ SONU GAZETESİ , ülkemizde basın özgürlüğünün her geçen yıl kısıtlandığı son dönemde taraf olduğu tek konunun "Özgürlükler" olduğunu açıklamış, tüm kurum, kuruluş ve siyasi partilere eşit mesafeden bakmayı bir yayıncılık ilkesi olarak benimsemiştir. HABERİ SONU GAZETESİ , yayına başladığı günden itibaren okuyucuları tarafından destek görmüş kısa sürede dijital yayıncılıkta referans gösterilen gazetelerden biri olmuştur. Yeni Soluk, birbirinin aynısı haber yayıncılığının medyayı ele geçirmeye çalıştığı bugünlerde; özel haberler, kulis haberleri ve röportajlarıyla ön plana çıkmış ve bağımsız gazeteler arasında zirve yolunda emin adımlarla ilerleyen bir gazete olmuştur. HABERİ SONU GAZETESİ 2019 yılında; basın mensuplarının üye olduğu köklü kuruluşlardan YGP 'nin desteği ile okuyucularından'da gördüğü destek ile perçinlemiştir. HABERİ SONU GAZETESİ , ilkelerinden taviz vermeden yayın hayatını sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir