ULUBATLI HASAN’A YENİ EĞİTİM ALANI

BAŞKAN KOCAİSPİR: ”HER ŞEY DAHA YAŞANILABİLİR BİR YÜREĞİR İÇİN”

ADANA(HABERİN SONU)Göreve geldiği günden bu yana sürekli sahada olan Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir Adana Valiliği tarafından Ulubatlı Hasan Mahallesinde eğitim alanı olarak belirlenen bölgede yıkımı yapılan binaların molozlarının kaldırılması çalışmasını yerinde inceledikten sonra mahalle sakinleri ile sohbet etti.

Ulubatlı Hasan Mahallemizdeki alanın temizlenmesi ve kamuya tahsisi için üzerimize düşen ne varsa yapacağız.
Valiliğimiz tarafından yapılan kamulaştırma çalışmalarından sonra yıkım işlemleri gerçekleştirildi.

Eğitim alanı olarak ilan edilen bölgenin yıkımlarının bir an önce tamamlanıp kamu idaresine teslim edilmesi gerektiğini belirten Başkan Kocaispir ”Devletimizin yapacağı okulların yanı sıra hayırsever bir vatandaşımız da buraya anaokulu yapacak. İlgili protokolü geçtiğimiz günlerde Adana Valimizin huzurunda gerçekleştirdik. Bunun için hayırsever vatandaşımıza teşekkür ediyoruz.” dedi.

Projenin Uluatlı Hasan Mahallesi ve Yüreğir´in eğitimdeki başarısının arttırılmasını sağlamak adına  önemli bir çalışma olduğunu vurgulayan Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir ”Valiliğimiz tarafından yapılan kamulaştırma çalışmalarından sonra yıkım işlemleri gerçekleştirildi. Yıkılan evlerin molozlarını ekiplerimiz büyük bir özveri ile kaldırıyorlar. Ulubatlı Hasan Mahallemizdeki alanın temizlenmesi ve kamuya tahsisi için üzerimize düşen ne varsa yapacağız. Ekiplerimiz fedakarlıkla çalışmalarına devam ediyor. Vatandaşlarımızdan gelen istek ve talep üzerine yıkılan alanları temizleyip kamuya tahsis edeceğiz. Eğitim alanı olarak belirlenen bu alana bölgenin ihtiyacını giderecek okullar yapılacak.” diyerek bölgenin eğitim alanı olduğunu belirtti.

Anaokulu protokolünü geçtiğimiz günlerde Sayın Valimizin huzurunda imzaladık. Anaokulu ve diğer yapılacak okullar bölgede önemli bir eksikliği de giderecektir.
İlgili alana Yüreğir’deki eğitim kalitesini artıracak okulların yapılacağını belirten Başkan Kocaispir

İlgili alana Yüreğir’deki eğitim kalitesini artıracak okulların yapılacağını belirten Başkan Kocaispir ”Hayırsever bir vatandaşımız buraya bir anaokulu yapacak. Anaokulu protokolünü geçtiğimiz günlerde Sayın Valimizin huzurunda imzaladık. Anaokulu ve diğer yapılacak okullar bölgede önemli bir eksikliği de giderecektir. Ben buradan anaokulu yapacak olan hayırsever işadamımıza bir kez daha teşekkür ediyorum.” diyerek daha yaşanılabilir bir Yüreğir için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

İlgili protokolü geçtiğimiz günlerde Adana Valimizin huzurunda gerçekleştirdik. Bunun için hayırsever vatandaşımıza teşekkür ediyoruz.'' dedi.
Eğitim alanı olarak ilan edilen bölgenin yıkımlarının bir an önce tamamlanıp kamu idaresine teslim edilmesi gerektiğini belirten Başkan Kocaispir

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir’e teşekkür eden mahalle sakinleri molozların temizlenecek olmasından dolayı mutlu olduklarını, Başkan Kocaispir’in devreye girmesiyle işlerin hızlandığını söylediler.

Paylaşarak Destek Olabilirsiniz :)
Avatar

admin

2019 yılının Nisan ayında kurulan HABERİ SONU GAZETESİ , 16 TEMMUZ 2019 tarihinde "Özgürlükten taraf bağımsız gazete" olarak yayın hayatına başlamıştır. Türkiye ve dünyadan gelişmeleri Türkçe olarak okuyucularına aktaran, evrensel basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiş yayın kadrosuyla yayın hayatına kesintisiz olarak devam etmektedir. HABERİ SONU GAZETESİ , dünyada basılı yayının hızla azaldığı dijital yayıncılığın başladığı yeni dönemde, haberi okuyucuya geciktirmeden ve anlık olarak aktarmak düşüncesiyle bir dijital gazete olarak kurulmuştur ve yayın hayatını dijital gazete olarak sürdürmektedir. Bağımsız bir kuruluş olan HABERİ SONU GAZETESİ , ülkemizde basın özgürlüğünün her geçen yıl kısıtlandığı son dönemde taraf olduğu tek konunun "Özgürlükler" olduğunu açıklamış, tüm kurum, kuruluş ve siyasi partilere eşit mesafeden bakmayı bir yayıncılık ilkesi olarak benimsemiştir. HABERİ SONU GAZETESİ , yayına başladığı günden itibaren okuyucuları tarafından destek görmüş kısa sürede dijital yayıncılıkta referans gösterilen gazetelerden biri olmuştur. Yeni Soluk, birbirinin aynısı haber yayıncılığının medyayı ele geçirmeye çalıştığı bugünlerde; özel haberler, kulis haberleri ve röportajlarıyla ön plana çıkmış ve bağımsız gazeteler arasında zirve yolunda emin adımlarla ilerleyen bir gazete olmuştur. HABERİ SONU GAZETESİ 2019 yılında; basın mensuplarının üye olduğu köklü kuruluşlardan YGP 'nin desteği ile okuyucularından'da gördüğü destek ile perçinlemiştir. HABERİ SONU GAZETESİ , ilkelerinden taviz vermeden yayın hayatını sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir