“TRT” ÖCALAN’ı 2,5 saat Ağırladın..ŞEHİTLERİM’e KAÇ DAKİKA VERDİN?

Osman Öcalan‘a kırmızı bülten

Adalet Bakanlığı PKK’dan 12 yıl önce ayrılıp Kuzey Irak’a yerleşen örgütün önde gelen isimlerinden Osman Öcalan hakkında kırmızı bülten çıkarılması ve iadesi için harekete geçti.

 Sabah Gazetesi Gündem Haberleri Giriş Tarihi: 15.3.201

“TRT” ÖCALAN’ı 2,5 saat Ağırladın..ŞEHİTLERİM’e KAÇ DAKİKA VERDİN?

Şehitlerimiz var.. Piyade Er 

METİN YILDIZ(Adana) Polis Memuru 

TAHA ULUÇAY (Adıyaman )Nur içinde yatın Şehidim hakkınızı helal edin..  VE ARTIK,

Kırmızı Bültenle aranan Terorist, bebek katili Abdullah Öcalan’ın kardeşi pislik Osman Öcalan’la yaptığınız o röpörtajda 2,5 saat sözümona “İTİRAFÇI” adı altında  ayırdığınız vakitle kıyasladığınızda şehitlerimizin ismini, cismini, hayatını kaç saniyeye sığdırdınız diye sormak lazım..

Bence  bu konuda susmak artık seçim değil “GÜNAH”.. Hadi sustuk diyelim..Bu sefer ne şehit affeder, ne anası affeder,ne yari, ne Allah ..

Bu, “İTİRAFÇI” kelimesini “PARAVAN” olarak kullanıp milletin aklıyla dalga geçmektir hatta yazık ki artık geçememektir ve rezalettir..

HABER İLKAY AKYOL

   

Paylaşarak Destek Olabilirsiniz :)
Avatar

admin

2019 yılının Nisan ayında kurulan HABERİ SONU GAZETESİ , 16 TEMMUZ 2019 tarihinde "Özgürlükten taraf bağımsız gazete" olarak yayın hayatına başlamıştır. Türkiye ve dünyadan gelişmeleri Türkçe olarak okuyucularına aktaran, evrensel basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiş yayın kadrosuyla yayın hayatına kesintisiz olarak devam etmektedir. HABERİ SONU GAZETESİ , dünyada basılı yayının hızla azaldığı dijital yayıncılığın başladığı yeni dönemde, haberi okuyucuya geciktirmeden ve anlık olarak aktarmak düşüncesiyle bir dijital gazete olarak kurulmuştur ve yayın hayatını dijital gazete olarak sürdürmektedir. Bağımsız bir kuruluş olan HABERİ SONU GAZETESİ , ülkemizde basın özgürlüğünün her geçen yıl kısıtlandığı son dönemde taraf olduğu tek konunun "Özgürlükler" olduğunu açıklamış, tüm kurum, kuruluş ve siyasi partilere eşit mesafeden bakmayı bir yayıncılık ilkesi olarak benimsemiştir. HABERİ SONU GAZETESİ , yayına başladığı günden itibaren okuyucuları tarafından destek görmüş kısa sürede dijital yayıncılıkta referans gösterilen gazetelerden biri olmuştur. Yeni Soluk, birbirinin aynısı haber yayıncılığının medyayı ele geçirmeye çalıştığı bugünlerde; özel haberler, kulis haberleri ve röportajlarıyla ön plana çıkmış ve bağımsız gazeteler arasında zirve yolunda emin adımlarla ilerleyen bir gazete olmuştur. HABERİ SONU GAZETESİ 2019 yılında; basın mensuplarının üye olduğu köklü kuruluşlardan YGP 'nin desteği ile okuyucularından'da gördüğü destek ile perçinlemiştir. HABERİ SONU GAZETESİ , ilkelerinden taviz vermeden yayın hayatını sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir