Temizlik filosuna bir araç daha eklendi

Tutaşı, “Bakanlığımızın destekleriyle filomuz genişliyor”

MARDİN(HABERİN SONU)Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı araç filosunun günden güne genişlediğine vurgu yaparken, “Araçlarımızın artmasının yanında, bu konuda kaynaklarımızı tasarruflu kullanıyoruz” dedi.

Artuklu Belediyesi araç filosunu genişletmeye devam ediyor. Bu konuda belediye kaynaklarını da en akılcı şekilde kullanan Belediye, araç filosunda yeniliklerini sürdürüyor. Bu bağlamda bir yeni araç daha alındı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığının hibe ettiği bir adet sıkıştırmalı çöp kamyonu temiz bir Artuklu hedefiyle hizmet vermeye başladı.

Yeni araçlar bünyemize dahil olurken, bunu bütçemizi en az etkileyecek şekilde yapıyoruz” ifadesini kullandı.
Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, “İlçemize daha iyi hizmet etmek adına araçlarımızı çoğaltıyoruz” dedi.

Kaynaklarımızı akılcı kulanıyoruz

Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, “İlçemize daha iyi hizmet etmek adına araçlarımızı çoğaltıyoruz” dedi. Filonyu genişletirken Belediyenin kaynaklarını düşünen bir yapıda çalışmalar yaptıklarına dikkat çeken Başkan Tutaşı, “İlçemizde çalışmalarımız artarak devam etmektedir. Birimlerimiz yaşanabilir bir Artuklu’yu inşa etmek için gecesine gündüzüne katmaktadır. Çalışmalarımızla ilçemiz adata bir şantiye alanına dönüşmüştür. Öte yandan hizmetlerin kalitesinin artması için de araç ve gereç envanterimizi genişletiyoruz. Yeni araçlar bünyemize dahil olurken, bunu bütçemizi en az etkileyecek şekilde yapıyoruz” ifadesini kullandı.

Bakanlığımıza teşekkür ederiz

Başkan Tutaşı şöyle devam etti: “Geçtiğimiz günlerde Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız bir araç desteği sağlamıştı. Bugün yine bir çöp kamyonu belediyemize bakanlığımız tarafından hibe edildi. Aracımız temiz bir Artuklu hedefiyle hizmet vermeye başladı. Biz kaynaklarımızın daha çok hizmete ve projelere gitmesi için aynı hassasiyetimizi sürdüreceğiz. Çevre ve Şehircilik Bakanlığımıza araç desteği için teşekkür ederiz”

Paylaşarak Destek Olabilirsiniz :)
Avatar

admin

2019 yılının Nisan ayında kurulan HABERİ SONU GAZETESİ , 16 TEMMUZ 2019 tarihinde "Özgürlükten taraf bağımsız gazete" olarak yayın hayatına başlamıştır. Türkiye ve dünyadan gelişmeleri Türkçe olarak okuyucularına aktaran, evrensel basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiş yayın kadrosuyla yayın hayatına kesintisiz olarak devam etmektedir. HABERİ SONU GAZETESİ , dünyada basılı yayının hızla azaldığı dijital yayıncılığın başladığı yeni dönemde, haberi okuyucuya geciktirmeden ve anlık olarak aktarmak düşüncesiyle bir dijital gazete olarak kurulmuştur ve yayın hayatını dijital gazete olarak sürdürmektedir. Bağımsız bir kuruluş olan HABERİ SONU GAZETESİ , ülkemizde basın özgürlüğünün her geçen yıl kısıtlandığı son dönemde taraf olduğu tek konunun "Özgürlükler" olduğunu açıklamış, tüm kurum, kuruluş ve siyasi partilere eşit mesafeden bakmayı bir yayıncılık ilkesi olarak benimsemiştir. HABERİ SONU GAZETESİ , yayına başladığı günden itibaren okuyucuları tarafından destek görmüş kısa sürede dijital yayıncılıkta referans gösterilen gazetelerden biri olmuştur. Yeni Soluk, birbirinin aynısı haber yayıncılığının medyayı ele geçirmeye çalıştığı bugünlerde; özel haberler, kulis haberleri ve röportajlarıyla ön plana çıkmış ve bağımsız gazeteler arasında zirve yolunda emin adımlarla ilerleyen bir gazete olmuştur. HABERİ SONU GAZETESİ 2019 yılında; basın mensuplarının üye olduğu köklü kuruluşlardan YGP 'nin desteği ile okuyucularından'da gördüğü destek ile perçinlemiştir. HABERİ SONU GAZETESİ , ilkelerinden taviz vermeden yayın hayatını sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir