Muhtarlarla işbirliği ve dayanışma içindeyiz”

Seyhan Belediye Bakanı Akif Kemal Akay, “Muhtarlar Günü” nedeniyle düzenlenen etkinlikte günlerini kutladığı Mahalle Muhtarının talep ve önerilerini dinledi.

Bakan Akay, Muhtarlarla buluştu

Muhtarlar gününü kutladı talep ve önerilerini dinledi

“Muhtarlarla işbirliği ve dayanışma içindeyiz”

 “Önceliklerimizi Muhtarlar belirliyor”

ADANA(HABERİN SONU) Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, “Muhtarlar Günü” nedeniyle Seyhan’daki Mahalle Muhtarının davetli olduğu  yemekte Muhtarlar gününü kutladı.  Başkan Akay, Muhtarlar günü nedeniyle düzenlenen yemekte yaptığı konuşmada, Mahalle Muhtarı ile her zaman iç içe olduklarını ve birlikte fikir alışverişi yaptıklarını belirtti.

Belediye olarak ne yapacaksak önceliğimizi siz belirleyeceksiniz.
ürkiye’de doğrudan demokratik yöntemle seçilen tek organ sizin temsil ettiğiniz Muhtarlıktır.

Mimar ve Mühendisler Lokalinde gerçekleşen etkinliğe, Seyhan’da bulunan Mahallelerin Muhtarları veya temsilcileri katıldı. Belediye Bürokratlarının tam kadro katıldığı etkinlikte Muhtarlarla tek tek ilgilenen Başkan Akay, “Halka hizmet götürmede bizim en büyük yardımcımız sizlersiniz. Muhtarlar Gününüz kutlu olsun” dedi.

 “ÖNCELİKLERİMİZİ MUHTARLAR BELiRLiYOR”

Etkinlikte konuşan Başkan Akay, Muhtarların zor şartlar ve kısıtlı imkânlarla görevlerini fedakârca yürüttüğünü ifade etti. Akay şöyle devam etti;

Bir Mahallenin gerçek temsilcileri sizlersiniz.
Bürokratlarının tam kadro katıldığı etkinlikte Muhtarlarla tek tek ilgilenen Başkan Akay, “Halka hizmet götürmede bizim en büyük yardımcımız sizlersiniz. Muhtarlar Gününüz kutlu olsun” dedi.

“Bir Mahallenin gerçek temsilcileri sizlersiniz. Demokrasi çağını yaşadığımız günümüzde, Türkiye’de doğrudan demokratik yöntemle seçilen tek organ sizin temsil ettiğiniz Muhtarlıktır. Hizmet sunumunda bizim en büyük yardımcılarımız da doğrudan doğruya halkın içinde olan  halkın sorunlarını ilk elden gören ve öğrenen Muhtarlardır. Belediye olarak ne yapacaksak önceliğimizi siz belirleyeceksiniz. Her kesin sorunları ayrı ayrı olduğu için Muhtarlar arasındaki öncelikli işleri de birlikte yapacağımız sohbetlerde, toplantılarda çözümleyeceğiz”

“HER ZAMAN MUHTARLARIMIZIN YANINDAYIZ”

Muhtarlarla işbirliği ve dayanışma içinde çalışmanın Mahallelere hizmet ve yatırım olarak yansıdığını ifade eden Başkan Akay “Muhtarlarımız belediyeler ile halk arasında köprü vazifesi görmektedir. Bizler her zaman Muhtarların yanındayız. Muhtarların talep ve isteklerinin giderilmesi belediyenin asli görevidir” dedi.  Başkan Akay konuşmanın ardından Mahalle Muhtarlarının sorun ve önerilerini dinledi. 

Paylaşarak Destek Olabilirsiniz :)
Avatar

admin

2019 yılının Nisan ayında kurulan HABERİ SONU GAZETESİ , 16 TEMMUZ 2019 tarihinde "Özgürlükten taraf bağımsız gazete" olarak yayın hayatına başlamıştır. Türkiye ve dünyadan gelişmeleri Türkçe olarak okuyucularına aktaran, evrensel basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiş yayın kadrosuyla yayın hayatına kesintisiz olarak devam etmektedir. HABERİ SONU GAZETESİ , dünyada basılı yayının hızla azaldığı dijital yayıncılığın başladığı yeni dönemde, haberi okuyucuya geciktirmeden ve anlık olarak aktarmak düşüncesiyle bir dijital gazete olarak kurulmuştur ve yayın hayatını dijital gazete olarak sürdürmektedir. Bağımsız bir kuruluş olan HABERİ SONU GAZETESİ , ülkemizde basın özgürlüğünün her geçen yıl kısıtlandığı son dönemde taraf olduğu tek konunun "Özgürlükler" olduğunu açıklamış, tüm kurum, kuruluş ve siyasi partilere eşit mesafeden bakmayı bir yayıncılık ilkesi olarak benimsemiştir. HABERİ SONU GAZETESİ , yayına başladığı günden itibaren okuyucuları tarafından destek görmüş kısa sürede dijital yayıncılıkta referans gösterilen gazetelerden biri olmuştur. Yeni Soluk, birbirinin aynısı haber yayıncılığının medyayı ele geçirmeye çalıştığı bugünlerde; özel haberler, kulis haberleri ve röportajlarıyla ön plana çıkmış ve bağımsız gazeteler arasında zirve yolunda emin adımlarla ilerleyen bir gazete olmuştur. HABERİ SONU GAZETESİ 2019 yılında; basın mensuplarının üye olduğu köklü kuruluşlardan YGP 'nin desteği ile okuyucularından'da gördüğü destek ile perçinlemiştir. HABERİ SONU GAZETESİ , ilkelerinden taviz vermeden yayın hayatını sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir