Döviz Kuru
15 Temmuz darbe gecesi bu oyunu bozdu,mücadele milletimize şükranlarımı sunarım,15 temmuz şehitlerimize Allah’tan rahmet gazilerimize ise acil şifalar diliyorum.

ŞİRİN BABA İLKEZ KONUŞTU

Yeni Ceza İnfaz Yasası kapsamında tahliye edilen Şirin Baba lakaplı Mehmet Şirin AKSOY, ilk kez konuştu.

Özgürlük iyi bir kamusal yönetimin hatırına değil, toplumun ve özel hayatın en ileri hedefleri uğraşısının güvenliği içindir. Yeni infaz yasası ile özgürlüğüne kavuşan tüm kader mahkûmlarına, şahsım adına geçmiş olsun diliyorum. Bu anlamda vesile olan, devletimizin, ülkemizin bekası için canla başla hizmet eden Devlet yetkililerine de kendi adıma ve özgürlüklerine kavuşturdukları için tüm mahkûm arkadaşlar adına en derin saygılarımı arz ederim.”
Şirin AKSOY’un cezaevinden çıktığını duyan eş,dost,akraba ve sevenleri ziyaretleri ile geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Zamanı geldiğinde hayat normalleşecek, birbirimizle kucaklaşacağız. Dayan milletim, geceyi gördük, güneşi de göreceğiz" ifadelerini kullandı.

Şirin Aksoy ; kardeşliğimize sahip çıkalım ve geleceğin güçlü dev uyanışını birlikte yaşayalım mesajı verirken bizler AKSOY ailesi olarak üzerimize oynanan tüm oyunları başta Cenabı-hak ve devletimiz biliyor,biz haksızlığı seven aile değiliz,haklı olduğumuz her davada mücadelemizi yaptık,fetönün hain oyunu şahsıma ve aileme de yansıdı,ve rabbime şükürler olsun milletimiz 15 Temmuz darbe gecesi bu oyunu bozdu,mücadele milletimize şükranlarımı sunarım,15 temmuz şehitlerimize Allah’tan rahmet gazilerimize ise acil şifalar diliyorum.

ŞİRİN AKSOY’DAN CORONA VİRÜS AÇIKLAMASI

“Sosyal izolasyonla, evde kalarak veya sosyal mesafe + maske kuralları ile birbirimize dayanarak, yardımlaşma kanallarını aktifleştirerek, karamsarlığı kovarak virüs karanlığını bertaraf edeceğiz. Zamanı geldiğinde hayat normalleşecek, birbirimizle kucaklaşacağız. Dayan milletim, geceyi gördük, güneşi de göreceğiz” ifadelerini kullandı.

KUZGUN FERHAT AYDOĞAN

Avatar

By admin

2019 yılının Nisan ayında kurulan HABERİ SONU GAZETESİ , 16 TEMMUZ 2019 tarihinde "Özgürlükten taraf bağımsız gazete" olarak yayın hayatına başlamıştır. Türkiye ve dünyadan gelişmeleri Türkçe olarak okuyucularına aktaran, evrensel basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiş yayın kadrosuyla yayın hayatına kesintisiz olarak devam etmektedir. HABERİ SONU GAZETESİ , dünyada basılı yayının hızla azaldığı dijital yayıncılığın başladığı yeni dönemde, haberi okuyucuya geciktirmeden ve anlık olarak aktarmak düşüncesiyle bir dijital gazete olarak kurulmuştur ve yayın hayatını dijital gazete olarak sürdürmektedir. Bağımsız bir kuruluş olan HABERİ SONU GAZETESİ , ülkemizde basın özgürlüğünün her geçen yıl kısıtlandığı son dönemde taraf olduğu tek konunun "Özgürlükler" olduğunu açıklamış, tüm kurum, kuruluş ve siyasi partilere eşit mesafeden bakmayı bir yayıncılık ilkesi olarak benimsemiştir. HABERİ SONU GAZETESİ , yayına başladığı günden itibaren okuyucuları tarafından destek görmüş kısa sürede dijital yayıncılıkta referans gösterilen gazetelerden biri olmuştur. Yeni Soluk, birbirinin aynısı haber yayıncılığının medyayı ele geçirmeye çalıştığı bugünlerde; özel haberler, kulis haberleri ve röportajlarıyla ön plana çıkmış ve bağımsız gazeteler arasında zirve yolunda emin adımlarla ilerleyen bir gazete olmuştur. HABERİ SONU GAZETESİ 2019 yılında; basın mensuplarının üye olduğu köklü kuruluşlardan YGP 'nin desteği ile okuyucularından'da gördüğü destek ile perçinlemiştir. HABERİ SONU GAZETESİ , ilkelerinden taviz vermeden yayın hayatını sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir