Manavgat’ta Tiyatro Gösterimi Başladı.

Manavgat’ta tiyatro gösterimi başladı.
Ulu alan ve kum mevkii bölgesi üzerinde olması gereken projeler birilerinin iştahını çok fazla kabartıyor.
Bundan 13 yıl önce geliştirilmiş ödüllü proje 2009 yılında iptal edilerek bugün birilerine rant için peşkeş çekiliyor.
AK PARTİ iktidarının eski turizim Bakanı ERKAN MUMCU döneminde ulu alan ve kum mevkii bölgesi üzerinde yapılması uygun görülen hatta o tarihte 18 lik uygulaması yapılan büyük bir sosyal kompleks projesi neden 2009 yılında yapılan belediye başkanlığı seçimlerinden sonra değiştirilerek iptal edildi.
Eski turizim Bakanı ERKAN MUMCU dönemindeki turizim bakanlığı proje geliştirme daire başkanı SAMİ KILIÇ onay verdiği bu ödül almış proje 2009 yılında bir kaç ay içinde neden değişti.
Buranın sözleşmesini almış olan kooperatif kimlerin desteği ile kuruldu.
Bu kooperatifte kimler kimlerin adamı.
Bazı sivil toplum kuruluşları kimlerden icazet alıyorlar.
Esnafları temsil ettiğini beyan eden bu STK lar oradaki çalışacak insanları neden düşünmüyorlar.
Binlerce insanın iş alanını kimler engellemek istiyor.
Bunların asıl nedeni nedir. ?
Kim kimi ekonomik ve siyasi olarak bitirmek istiyor.
Manavgat tapu kadastro müdürlüğü 2009 yılında yeniden yapılan uygulama sonrası o bölgede arazi alan tapu sahiplerini neden açıklamıyor.
Bu kadar gizemli bir tiyatronun asıl aktörleri kimlerdir.
Bu tiyatrodaki figüranlar kimlerden ne kadar maaş alıyorlar.
Turizim bakanlığı ve ticaret bakanlığın bir kaç gün önce almış olduğu karar manavgatta kimlerin siyasi hayatını bitirilecektir acaba.
Bu gizemli tiyatronun senaryosunu kimler yazdı kimler oynuyor.
Bunların hepsi çok yakın zamanda tüm gerçekliği ile ortaya çıkacaktır.

Not..Geçmişteki tüm belgeler manavgat belediyesinde mevcuttur.

SÜLEYMAN KILINÇ

Paylaşarak Destek Olabilirsiniz :)
Avatar

admin

2019 yılının Nisan ayında kurulan HABERİ SONU GAZETESİ , 16 TEMMUZ 2019 tarihinde "Özgürlükten taraf bağımsız gazete" olarak yayın hayatına başlamıştır. Türkiye ve dünyadan gelişmeleri Türkçe olarak okuyucularına aktaran, evrensel basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiş yayın kadrosuyla yayın hayatına kesintisiz olarak devam etmektedir. HABERİ SONU GAZETESİ , dünyada basılı yayının hızla azaldığı dijital yayıncılığın başladığı yeni dönemde, haberi okuyucuya geciktirmeden ve anlık olarak aktarmak düşüncesiyle bir dijital gazete olarak kurulmuştur ve yayın hayatını dijital gazete olarak sürdürmektedir. Bağımsız bir kuruluş olan HABERİ SONU GAZETESİ , ülkemizde basın özgürlüğünün her geçen yıl kısıtlandığı son dönemde taraf olduğu tek konunun "Özgürlükler" olduğunu açıklamış, tüm kurum, kuruluş ve siyasi partilere eşit mesafeden bakmayı bir yayıncılık ilkesi olarak benimsemiştir. HABERİ SONU GAZETESİ , yayına başladığı günden itibaren okuyucuları tarafından destek görmüş kısa sürede dijital yayıncılıkta referans gösterilen gazetelerden biri olmuştur. Yeni Soluk, birbirinin aynısı haber yayıncılığının medyayı ele geçirmeye çalıştığı bugünlerde; özel haberler, kulis haberleri ve röportajlarıyla ön plana çıkmış ve bağımsız gazeteler arasında zirve yolunda emin adımlarla ilerleyen bir gazete olmuştur. HABERİ SONU GAZETESİ 2019 yılında; basın mensuplarının üye olduğu köklü kuruluşlardan YGP 'nin desteği ile okuyucularından'da gördüğü destek ile perçinlemiştir. HABERİ SONU GAZETESİ , ilkelerinden taviz vermeden yayın hayatını sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir