KATIRCI’ya TEPKİLER BÜYÜYOR..

ADANA (HABERİN SONU) Sözcü Gazetesi’nin Haber olarak yayınladığı “YENİ ATANAN” Adana Büyükşehir Belediye Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Oya KATIRCI’nın talihsiz ve saygı sınırları dışında aldığı kararlar Adana Korolar Federasyonu’nu ayağa kaldırdı..

Başkan Zeydan KARALAR tarafından atanan ve birçok yerde atanması konusunda eleştirilere maruz kalan Oya KATIRCI İlk kararında sınıfta kaldı..
Adana Korolar Federasyonu Başkan’ı Sayın Suat Yener’i “sekreterine” aratıp Büyükşehir Belediye konser salonunda yapılacak olan ve daha önceden tarihleri alınan (45gün) “KOROLARA VERİLEN KONSER GÜNLERİNİ”iptal ettiğini,bunun sadece 22 gününden yararlanabileceklerini iletmiştir..

SORMAK İSTERİM;
KİMİ KÜÇÜMSEDİNİZ Veya KENDİNİZİ gereğinden fazla mı BÜYÜTTÜNÜZ!

GEREKÇE OLARAK “BİZE LAZIM” cümlesini kurdurup büyük bir saygısızlığa imza atmıştır..
Bunun Üzerine Federasyon’dan gelen görüşme taleplerini bir türlü kabul etmeyip İstişare halinde olmayı yoksayıp,kendi yetkisini ve makamını baskın bir şekilde kullanmıştır..

SİZDEN BEKLENEN;Makamınıza ve halkın kültürel değerlerine yakışır şekilde hareket edip engin bir üslupla, çözüm odaklı olmanız..

Gereğince taleplere hizmet SİZİN İŞİNİZ….

Unutmayınız ki siz bu durumları kontrol edebilmek,idare edebilmek ve yerinizin hakkını verebilmek adına o koltukta oturuyorsunuz ..

Sayın Başkan’ın tavır ve kararlarımızdan haberi olup olmadığı muamma..
Şayet Başkan’ın haberi yok ise; Ki VAR OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM..

Bu davranışla Adana Büyükşehir Belediyesi’nin yönetim şeklini ve kararlarını, halkın kültürel açıdan Başkan’a duyduğu güveni,bakış açısını ZEDELİYORSUNUZ…

Sayın Zeydan KARALAR tarafından ivedilikle,Kültürel faaliyetlerin BAŞTA KONSERLER OLMAK ÜZERE tarihleri ve içerikleri konusunda özellikle Adana Korolar Birliği Federasyonu’nun TOPLANTI TALEBİ kabul edilmeli Ve Durum Değerlendirmesi gerçekleştirmelidir..

Sayın Zeydan KARALAR tarafından ivedilikle,Kültürel faaliyetlerin
iİLKAY AKYOL haberinsonu.com HABER MÜDÜRÜ
Paylaşarak Destek Olabilirsiniz :)
Avatar

admin

2019 yılının Nisan ayında kurulan HABERİ SONU GAZETESİ , 16 TEMMUZ 2019 tarihinde "Özgürlükten taraf bağımsız gazete" olarak yayın hayatına başlamıştır. Türkiye ve dünyadan gelişmeleri Türkçe olarak okuyucularına aktaran, evrensel basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiş yayın kadrosuyla yayın hayatına kesintisiz olarak devam etmektedir. HABERİ SONU GAZETESİ , dünyada basılı yayının hızla azaldığı dijital yayıncılığın başladığı yeni dönemde, haberi okuyucuya geciktirmeden ve anlık olarak aktarmak düşüncesiyle bir dijital gazete olarak kurulmuştur ve yayın hayatını dijital gazete olarak sürdürmektedir. Bağımsız bir kuruluş olan HABERİ SONU GAZETESİ , ülkemizde basın özgürlüğünün her geçen yıl kısıtlandığı son dönemde taraf olduğu tek konunun "Özgürlükler" olduğunu açıklamış, tüm kurum, kuruluş ve siyasi partilere eşit mesafeden bakmayı bir yayıncılık ilkesi olarak benimsemiştir. HABERİ SONU GAZETESİ , yayına başladığı günden itibaren okuyucuları tarafından destek görmüş kısa sürede dijital yayıncılıkta referans gösterilen gazetelerden biri olmuştur. Yeni Soluk, birbirinin aynısı haber yayıncılığının medyayı ele geçirmeye çalıştığı bugünlerde; özel haberler, kulis haberleri ve röportajlarıyla ön plana çıkmış ve bağımsız gazeteler arasında zirve yolunda emin adımlarla ilerleyen bir gazete olmuştur. HABERİ SONU GAZETESİ 2019 yılında; basın mensuplarının üye olduğu köklü kuruluşlardan YGP 'nin desteği ile okuyucularından'da gördüğü destek ile perçinlemiştir. HABERİ SONU GAZETESİ , ilkelerinden taviz vermeden yayın hayatını sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir