İyi Parti’den ÇGC’ye Panel Daveti

İyi Parti Genel İdare Kurulu Üyesi ve Bursa Milletvekili Prof. Dr. İsmail Tatlıoğlu  başkanlığındaki heyet, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

ÇGC Kültür ve Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarete; Bursa Milletvekili ve Kalkınma Politikası Başkanı Prof.Dr. İsmail Tatlıoğlu, Adana Milletvekili Prof.Dr. Mehmet Metanet Çulhaoğlu, 27-28.Dönem Milletvekili ve Kurucu Üye Birol Büyüköztürk, İyi Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, İl Genel Sekreteri İsmail Hakkı Tanrıverdi, İl Teşkilat Başkanı Yunus Erik, İmamoğlu İlçe Başkanı Fatih Kara, Seyhan İlçe Başkanı Rıfat Karabucak, Kozan İlçe Başkanı Veysel Sırkıntı, Karaisalı İlçe Başkanı Mehmet Koca, Çukurova İlçe Başkanı Mustafa İlker Akça katıldı.

İYİ Parti GİK Üyesi Tatlıoğlu ziyarette yaptığı konuşmada; Türkiye’nin hatalı tarım politikalarıyla her ürünü dışarıdan ithal eder hale geldiğini, Türk çiftçisinin fakirleştiğini, çiftçinin alın terinin hakkını alamadığını belirterek, maliyet artışları karşısında üretim araçlarını satmak zorunda kaldığına dikkat çekti.

Tatlıoğlu; 30 Kasım 2019 Cumartesi günü saat 12.00’de, Genel Başkan Meral Akşener’in de katılımıyla Çukurova Belediyesi Orhan Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan ‘’Tarımda Türkiye’nin Yönü’’ konulu panel hakkında ÇGC  Başkanı Cafer Esendemir’e bilgi verdi ve panele davet etti. İyi Parti Erzurum Milletvekili Naci Cinis de Erzurum’un düşman işgalinden kurtuluşunun 100. Yıl konulu sürekli posta pulunu Cafer Esendemir’e takdim etti.

‘’Güçlü Türkiye Buluşmaları’’ kapsamında yapılacak olan panelin Türk Çiftçisinin sorunlarının ele alınması ve çözüm odaklı çalışmalara ışık tutması dileğinde bulunan Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir; ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Avatar

admin

2019 yılının Nisan ayında kurulan HABERİ SONU GAZETESİ , 16 TEMMUZ 2019 tarihinde "Özgürlükten taraf bağımsız gazete" olarak yayın hayatına başlamıştır. Türkiye ve dünyadan gelişmeleri Türkçe olarak okuyucularına aktaran, evrensel basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiş yayın kadrosuyla yayın hayatına kesintisiz olarak devam etmektedir. HABERİ SONU GAZETESİ , dünyada basılı yayının hızla azaldığı dijital yayıncılığın başladığı yeni dönemde, haberi okuyucuya geciktirmeden ve anlık olarak aktarmak düşüncesiyle bir dijital gazete olarak kurulmuştur ve yayın hayatını dijital gazete olarak sürdürmektedir. Bağımsız bir kuruluş olan HABERİ SONU GAZETESİ , ülkemizde basın özgürlüğünün her geçen yıl kısıtlandığı son dönemde taraf olduğu tek konunun "Özgürlükler" olduğunu açıklamış, tüm kurum, kuruluş ve siyasi partilere eşit mesafeden bakmayı bir yayıncılık ilkesi olarak benimsemiştir. HABERİ SONU GAZETESİ , yayına başladığı günden itibaren okuyucuları tarafından destek görmüş kısa sürede dijital yayıncılıkta referans gösterilen gazetelerden biri olmuştur. Yeni Soluk, birbirinin aynısı haber yayıncılığının medyayı ele geçirmeye çalıştığı bugünlerde; özel haberler, kulis haberleri ve röportajlarıyla ön plana çıkmış ve bağımsız gazeteler arasında zirve yolunda emin adımlarla ilerleyen bir gazete olmuştur. HABERİ SONU GAZETESİ 2019 yılında; basın mensuplarının üye olduğu köklü kuruluşlardan YGP 'nin desteği ile okuyucularından'da gördüğü destek ile perçinlemiştir. HABERİ SONU GAZETESİ , ilkelerinden taviz vermeden yayın hayatını sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir