Döviz Kuru
Şayet Sayın sağlık bakanımız ve Sayın Cumhurbaşkanımız istedikleri kadar çırpınsınlar evet NAFİLE ki NAFİLE

Günün kısaca sağlık bilançosu pandemi var denilmekte tabii ki pandemi mutlaka var buna itirazımız yok sağlık bakanı var diyorsa vardır sağlık teşkilatını sayın bakanımız hep uyarmakta bunun yanı sıra halkın mutlaka mesafeli olunmasında uyarılmakta ayrıca maske olayı da çok güzel bir şekilde uygulanmasını Sağlık Bakanı Sayın Fahrettin Koca ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan açık ve net bir şekilde uyarıyor maalesef istedikleri kadar uyarsalar bile nafile!

Neden mi? Nedeni çok basit bu gün hastaneler yani sağlık yuvası bizi koruyacak olan sağlıkçılar ne yapsın yapacak hiç bir şey yok hastane yönetimleri gerçek tedbirlerini sizce alıyor mudur?

Düşünelim bence alınmıyordur. Ne var ki sözde alınıyordur.

Hastanelerde covid-19 yuvasıdır. Halkın gelişi gidişi çünkü gizli bir düşman sizlerin de bildiği gibi hiçbir önlem tanınmayan hastaneler her yerde bence mutlaka vardır.

Neden diye düşünmeye başladığınızı görüyor gibiyim sakın yanlış anlamayın bizler hastalığı taşırız ve o an ateşimiz olmaz mutlaka covid-19 taşıyan hasta hastaneye gelebilir ateşi yoktur biri ile temasa etmiş olabilir.

Hastane içerisinde muayene olmak için o muayene masasına yatar muayene masasının örtüsü değişmiyor!

Siz ne yapıyorsunuz onu üzerine yatıyorsunuz!

Ve ne oluyor evinize gidene kadar birkaç kişi el temas ediyorsunuz buyurun COVİD-19 ile temas ettiniz bunun suçlusu kim? Kim olacak hata hasta olup o hastaneye gitmek değil mi? Sakın hasta olmayın!

Şayet Sayın sağlık bakanımız ve Sayın Cumhurbaşkanımız istedikleri kadar çırpınsınlar evet NAFİLE ki NAFİLE

Çünkü bu durumu ben bire bir yaşadım bu gün (PAZARTESİ 10.10.2020 ) Adana Aşkın Tüfekçi diğer adı ile ADANA SEYHAN DEVLET HASTANESİNE gittim tamamen hijyenik koşullara uyulduğunu personel söylüyor ne var ki, girişte hastanede ateş ölçümü yapılmıyor hadi bunu da boş verelim USG çekimi olacak sizler sorarım Sağlık bakanlığının hiç mi sağlık bütçesinde veya hastane bütçesinde yer mi yok tek kullanımlık sedye örtüsü olamaz mı tek bir örtü vardı o örtünün üzerine 50 kişi yattı çıktı USG aleti 50 kişi tatbiki benim bildiğim girdi çıktı insaf gerçekten insaf buradan ben COVİD- 19 aldım’sa veya bir başka hasta arkadaşım abim veya babam almış ise bunu vebalini kim çekecek sorarım sizler?

ABİT TAŞCILAR

Avatar

By admin

2019 yılının Nisan ayında kurulan HABERİ SONU GAZETESİ , 16 TEMMUZ 2019 tarihinde "Özgürlükten taraf bağımsız gazete" olarak yayın hayatına başlamıştır. Türkiye ve dünyadan gelişmeleri Türkçe olarak okuyucularına aktaran, evrensel basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiş yayın kadrosuyla yayın hayatına kesintisiz olarak devam etmektedir. HABERİ SONU GAZETESİ , dünyada basılı yayının hızla azaldığı dijital yayıncılığın başladığı yeni dönemde, haberi okuyucuya geciktirmeden ve anlık olarak aktarmak düşüncesiyle bir dijital gazete olarak kurulmuştur ve yayın hayatını dijital gazete olarak sürdürmektedir. Bağımsız bir kuruluş olan HABERİ SONU GAZETESİ , ülkemizde basın özgürlüğünün her geçen yıl kısıtlandığı son dönemde taraf olduğu tek konunun "Özgürlükler" olduğunu açıklamış, tüm kurum, kuruluş ve siyasi partilere eşit mesafeden bakmayı bir yayıncılık ilkesi olarak benimsemiştir. HABERİ SONU GAZETESİ , yayına başladığı günden itibaren okuyucuları tarafından destek görmüş kısa sürede dijital yayıncılıkta referans gösterilen gazetelerden biri olmuştur. Yeni Soluk, birbirinin aynısı haber yayıncılığının medyayı ele geçirmeye çalıştığı bugünlerde; özel haberler, kulis haberleri ve röportajlarıyla ön plana çıkmış ve bağımsız gazeteler arasında zirve yolunda emin adımlarla ilerleyen bir gazete olmuştur. HABERİ SONU GAZETESİ 2019 yılında; basın mensuplarının üye olduğu köklü kuruluşlardan YGP 'nin desteği ile okuyucularından'da gördüğü destek ile perçinlemiştir. HABERİ SONU GAZETESİ , ilkelerinden taviz vermeden yayın hayatını sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir