Adanaya geldim masöz ve fizyoterapist olarak 6 yıl Adanada çalıştım bu yıl kendi işyerimi açmaya karar verdim.

MASAJ ,GÜZELLİK  VE MANUEL TERAPİ HİZMETİ VEREN SİS MASAJ SALONU İŞLETMECİLERİ NESLİHAN ÇER VE CANSU KARAOĞLAN YILIN EN BAŞARILI GENÇ GİRİŞİMCİ İŞ KADINLARI OLARAK ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜLER                                                                                                                                                                                    

Adana ve Mersin’in tanınmış ünlü ve başarılı simalarından,Genç yetenekli iş Kadınları arasında Kariyer sahibi olan,Yaptıkları hizmet verdikleri ile Müşteri memnuniyetini ön planda tutan,dürüstlüğü ve kişiliklerin den ödün vermeyen,ADANA’NIN GURURU,MASAJ,FİZYO TERAPİST VE GÜZELLİK SALONLARI’NIN MEDARI İFTİHARI,GÜZELLİĞİNE, CİLT BAKIMINA,SAĞLIĞINA,MANUEL TERAPİLERE ÖNEM  VERENLERİN TAKDİR ETTİĞİ,YETENEKLİ,AZİMLİ,KARARLI,YENİLİKÇİ,TEKNOLOJİ İLE YARIŞAN,GÜLER YÜZLÜ,HOŞ SOHBET,MÜTEVAZİ,MESLEĞİNİ SEVEREK YAPAN,MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ÖN PLANDA TUTAN,KALİTE VE GÜVENLE, SINIRSIZ HİZMETLER SUNAN ,DÜNYALAR GÜZELİ HANIM EFENDİLERİ,YILIN EN BAŞARILI GENÇ GİRİŞİMCİ BAŞARILI İŞ KADINLARI,#SİS GÜZELLİK & MASAJ SALONU İŞLETMECİLERİ,FİZYO TERAPİST VE GÜZELLİK UZMANLARI NESLİHAN ÇER VE CANSU KARAOĞLAN,YILIN EN BAŞARILI ,GENÇ YETENEKLİ BAYAN İŞLETMECİLERİ GİRİŞİMCİ İŞ KADINLARI OLARAK ,BAŞARI ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜLER.

ULUSAL BASIN GECESİN DE ONUR PLAKETİ BAŞARI ÖDÜLÜNÜ TAKDİM EDECEĞİZ.NESLİHAN ÇER’İ,CANSU KARAOĞLAN’I VE ÇALIŞAN SINIRSIZ HİZMETLER VEREN GÜLER YÜZLÜ PERSONELLERİNİ KUTLUYOR

BİZDE GÜNEY HAVADİS GAZETESİ YETKİLİLERİ OLARAK ,ADANA’DA İLKLERE İMZA ATAN,MANUEL FİZİK TEDAVİDE ÜSTÜN GAYRET VE YETENEKLER SARFEDEN NESLİHAN ÇER VE CANSU KARAOĞLAN’A,GAZETEMİZİN 25.KURULUŞ YILI ULUSAL BASIN GECESİN DE ONUR PLAKETİ BAŞARI ÖDÜLÜNÜ TAKDİM EDECEĞİZ.NESLİHAN ÇER’İ,CANSU KARAOĞLAN’I VE ÇALIŞAN SINIRSIZ HİZMETLER VEREN GÜLER YÜZLÜ PERSONELLERİNİ KUTLUYOR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ.İşte böylesine azmin zaferini yakalayan yılların tecrübesi ,bilgi birikimli,donanımlı,Teknolojinin son sistem araç ve gereçleri ile hizmet veren iki genç girişimci iş ortağı,Adana’nın gururları Sis Masaj ve Güzellik Salonu işletmecilerin öz geçmişlerini ve başarılı çalışmalarını siz değerli okuyucularımızla paylaşmak istedik.

Ben Neslihan Çer,1990 yılında Mersin erdemli ilçesin’de doğdum, ilk okul erdemli mehmet akif ersoy i.ö.o., liseyi Isparta anadolu meslek lisesisinde, Üniversiteyi Konya selçuk  üniversitesi bilişim teknolojileri bölümün’den mezun oldum. Masajla ilk tanışmam lisede oldu, hentbol ve voleybol oynadım 8 yıl, o dönem spor masajını öğrendim.Üniversite bittiğinde iş için antalyaya gittim, o dönem fizyoterapistlik  eğitimi aldım  ve 2 yıl orda çalıştım. 2014 yılında Adanaya geldim masöz ve fizyoterapist olarak 6 yıl Adanada çalıştım bu yıl kendi işyerimi açmaya karar verdim. Benim yakın arkadaşım olan Cansu Karaoğlan ile birlikte,Adanada ilk ve modern Hijyen ve Kaliteli Mimari Projeli Masaj ve Manuel Fizyoterapi ve Güzellik Salonunu 28 ocak 2020 yılında sınırsız hizmet verecek ,işin ehli mesleğin de uzman seçkin genç yetenekli mesleğine aşık olan personellerimizle hizmete açtık dedi. Ben Cansu Karaoğlan,1990 yılında mersinde doğup büyüdüm ilk ve orta öğretimi mersin pirireis ilköğretim okulunda tamamladıktan sonra şevket pozcu anadolu lisesine geçtim bu süreç içerisinde spor hayatında bulunarak atletiz voleybol okçuluk gibi çeşitli spor dallarıyla ilgilendim, masaj yapmayıda bu sırada öğrendim.2013 yılında Adana’ya yerleştim. 2018 yılında katılmış olduğum kurs sayesinde belgemi aldım. Çeşitli spa merkezlerinde hizmet verdikten sonra, 2020 yılında kendi yerimi açma kararı aldım ve yakın arkadaşım olan Neslihan Çer ile işletmemizi kurduk dedi. SİS GÜZELLİK VE MASAJ SALONU İŞLETMECİLERİ,NESLİHAN ÇER VE CANSU KARAOĞLAN,Hizmet alanları ile şu bilgileri verdiler.Anti Selülit Masajı,Thai Masajı,Aromaterapi Masajı,Sıcak Taş Masajı,Baş Boyun ve Omuz Masajı,Refleksoloji,Spor Masajı,Klasik Masaj,Medikal Masaj,Lenf Drenaj Masajlarının yanı sırada,Kese Köpük,Lazer,Manikür pedükür Bay ve Bayanlara Yapılmaktadır,bizim için kalite ve güven,Müşteri memnuniyeti ön plandadır .Yaptığımız işlemleri gelip görsünler sonra karar versinler dediler.

Avatar

By admin

2019 yılının Nisan ayında kurulan HABERİ SONU GAZETESİ , 16 TEMMUZ 2019 tarihinde "Özgürlükten taraf bağımsız gazete" olarak yayın hayatına başlamıştır. Türkiye ve dünyadan gelişmeleri Türkçe olarak okuyucularına aktaran, evrensel basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiş yayın kadrosuyla yayın hayatına kesintisiz olarak devam etmektedir. HABERİ SONU GAZETESİ , dünyada basılı yayının hızla azaldığı dijital yayıncılığın başladığı yeni dönemde, haberi okuyucuya geciktirmeden ve anlık olarak aktarmak düşüncesiyle bir dijital gazete olarak kurulmuştur ve yayın hayatını dijital gazete olarak sürdürmektedir. Bağımsız bir kuruluş olan HABERİ SONU GAZETESİ , ülkemizde basın özgürlüğünün her geçen yıl kısıtlandığı son dönemde taraf olduğu tek konunun "Özgürlükler" olduğunu açıklamış, tüm kurum, kuruluş ve siyasi partilere eşit mesafeden bakmayı bir yayıncılık ilkesi olarak benimsemiştir. HABERİ SONU GAZETESİ , yayına başladığı günden itibaren okuyucuları tarafından destek görmüş kısa sürede dijital yayıncılıkta referans gösterilen gazetelerden biri olmuştur. Yeni Soluk, birbirinin aynısı haber yayıncılığının medyayı ele geçirmeye çalıştığı bugünlerde; özel haberler, kulis haberleri ve röportajlarıyla ön plana çıkmış ve bağımsız gazeteler arasında zirve yolunda emin adımlarla ilerleyen bir gazete olmuştur. HABERİ SONU GAZETESİ 2019 yılında; basın mensuplarının üye olduğu köklü kuruluşlardan YGP 'nin desteği ile okuyucularından'da gördüğü destek ile perçinlemiştir. HABERİ SONU GAZETESİ , ilkelerinden taviz vermeden yayın hayatını sürdürmektedir.

Bir Cevap Yazın