FEDAKÂR POLİSLERİMİZ

FEDAKÂR POLİSLERİMİZE SAĞLIK VE HUZUR DİLİYORUM

Anadolu Aslanları Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan, Polis Teşkilatımızın 175. yıldönümünü dolayısıyla bir mesaj yayınladı, Çalışkan mesajında şunları söyledi:

“10 Nisan 1845 tarihinde Polis Nizamnamesi ile kurulan Polis Teşkilatımızın 175. yıldönümünü kutlamanın onur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Yaklaşık iki asırdır, büyük fedakârlık, sabır ve cesaretle, ülkemizin bölünmez bütünlüğünü ve vatandaşımızın huzur ve mutluluğu için görev yapan emniyet teşkilatımız ülkemizin köklü ve temel kurumlarından biridir.

Kanun hâkimiyetini sağlama ve suçlularla mücadele gibi önemli bir görevi yerine getirerek, toplumumuzdaki huzur ve güven ortamını tesis eden Polis Teşkilatımız, tarihin her döneminde toplumdaki huzur ve güven ortamını tesis etmesiyle bu milletin duasını almıştır ve almaya devam etmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle; Polis Teşkilatımızın 175. kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftasını kutluyor, görevi başında şehit düşen güvenlik mensuplarımıza Allah’tan rahmet, gazi olanlara ve görevleri başında bulunan fedakâr polislerimize sağlık ve huzur diliyorum.”

www.askonadana.ogr.tr

Paylaşarak Destek Olabilirsiniz :)
Avatar

admin

2019 yılının Nisan ayında kurulan HABERİ SONU GAZETESİ , 16 TEMMUZ 2019 tarihinde "Özgürlükten taraf bağımsız gazete" olarak yayın hayatına başlamıştır. Türkiye ve dünyadan gelişmeleri Türkçe olarak okuyucularına aktaran, evrensel basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiş yayın kadrosuyla yayın hayatına kesintisiz olarak devam etmektedir. HABERİ SONU GAZETESİ , dünyada basılı yayının hızla azaldığı dijital yayıncılığın başladığı yeni dönemde, haberi okuyucuya geciktirmeden ve anlık olarak aktarmak düşüncesiyle bir dijital gazete olarak kurulmuştur ve yayın hayatını dijital gazete olarak sürdürmektedir. Bağımsız bir kuruluş olan HABERİ SONU GAZETESİ , ülkemizde basın özgürlüğünün her geçen yıl kısıtlandığı son dönemde taraf olduğu tek konunun "Özgürlükler" olduğunu açıklamış, tüm kurum, kuruluş ve siyasi partilere eşit mesafeden bakmayı bir yayıncılık ilkesi olarak benimsemiştir. HABERİ SONU GAZETESİ , yayına başladığı günden itibaren okuyucuları tarafından destek görmüş kısa sürede dijital yayıncılıkta referans gösterilen gazetelerden biri olmuştur. Yeni Soluk, birbirinin aynısı haber yayıncılığının medyayı ele geçirmeye çalıştığı bugünlerde; özel haberler, kulis haberleri ve röportajlarıyla ön plana çıkmış ve bağımsız gazeteler arasında zirve yolunda emin adımlarla ilerleyen bir gazete olmuştur. HABERİ SONU GAZETESİ 2019 yılında; basın mensuplarının üye olduğu köklü kuruluşlardan YGP 'nin desteği ile okuyucularından'da gördüğü destek ile perçinlemiştir. HABERİ SONU GAZETESİ , ilkelerinden taviz vermeden yayın hayatını sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir