EHAD ADANA, MÜSİAD ADANA’YI ZİYARET ETTİ

EHAD ADANA, MÜSİAD ADANA’YI ZİYARET ETTİ

#Evrensel Hafızlar Derneği (EHAD) Adana Şube Başkanı Hafız Hüseyin Köse ve Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Demirci ve Nurullah Sarman ile birlikte, MÜSİAD Adana Şube Başkanı Burhan Kavak’ı ziyaret etti.

Ziyarette, Evrensel Hafızlar Derneği (EHAD), Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Ankara Şubesi ve Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı’nın birlikte organize ettiği “Bedir’den 15 Temmuz’a, Bütün Şehit ve Gazilerimiz için 251 Bin Hatim” kampanyası hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Bedir’den 15 Temmuz’a bütün şehit ve gazilerimiz için düzenlenen kampanya hakkında bilgiler veren Hafız Hüseyin Köse, “tüm Adanalı hemşerilerimizi şehit ve gazilerimizin ruhlarını Kur’an-ı Kerim okuyarak şad etmeye davet ediyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MÜSİAD Adana Şube Başkanı Burhan Kavak, “Şehit ve gazilerimizin ruhu için düzenlenen bu hatim kampanyasına destek olmayı bir vatandaşlık görevi olarak görüyoruz. Bu organizasyona destek olan tüm Adanalı hemşerilerimize de şimdiden teşekkür ediyoruz” dedi.

Avatar

admin

2019 yılının Nisan ayında kurulan HABERİ SONU GAZETESİ , 16 TEMMUZ 2019 tarihinde "Özgürlükten taraf bağımsız gazete" olarak yayın hayatına başlamıştır. Türkiye ve dünyadan gelişmeleri Türkçe olarak okuyucularına aktaran, evrensel basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiş yayın kadrosuyla yayın hayatına kesintisiz olarak devam etmektedir. HABERİ SONU GAZETESİ , dünyada basılı yayının hızla azaldığı dijital yayıncılığın başladığı yeni dönemde, haberi okuyucuya geciktirmeden ve anlık olarak aktarmak düşüncesiyle bir dijital gazete olarak kurulmuştur ve yayın hayatını dijital gazete olarak sürdürmektedir. Bağımsız bir kuruluş olan HABERİ SONU GAZETESİ , ülkemizde basın özgürlüğünün her geçen yıl kısıtlandığı son dönemde taraf olduğu tek konunun "Özgürlükler" olduğunu açıklamış, tüm kurum, kuruluş ve siyasi partilere eşit mesafeden bakmayı bir yayıncılık ilkesi olarak benimsemiştir. HABERİ SONU GAZETESİ , yayına başladığı günden itibaren okuyucuları tarafından destek görmüş kısa sürede dijital yayıncılıkta referans gösterilen gazetelerden biri olmuştur. Yeni Soluk, birbirinin aynısı haber yayıncılığının medyayı ele geçirmeye çalıştığı bugünlerde; özel haberler, kulis haberleri ve röportajlarıyla ön plana çıkmış ve bağımsız gazeteler arasında zirve yolunda emin adımlarla ilerleyen bir gazete olmuştur. HABERİ SONU GAZETESİ 2019 yılında; basın mensuplarının üye olduğu köklü kuruluşlardan YGP 'nin desteği ile okuyucularından'da gördüğü destek ile perçinlemiştir. HABERİ SONU GAZETESİ , ilkelerinden taviz vermeden yayın hayatını sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir