CORONA VİRÜSÜNE KARŞI ÖNLEMLER

 CORONA VİRÜSÜNE KARŞI ÖNLEMLER

Uluslararası Yoga Federasyonu (UYF) Başkanı Akif Manaf, üst üste 5. kez Dünya Yoga Şampiyonu olan Merve Tanrıverdi ile Beyaz TV’de yayınlanan “Safiye Nur’la Biz Bize” programına katıldı. Manaf, Programda, içinde bulunduğumuz süreçte Corona virüsü nedeniyle evlerinden çıkmayan Türk halkına Orijinal Yoga Sistemi teknikleri ile Corona virüsünden korunma, virüse karşı dayanıklılığı artırma ve bağışıklık sistemini güçlendirmeye yönelik hem teorik hem de evde kolaylıkla uygulanabilecek pratik bilgiler verdi.

Programda, Corona virüsüne karşı alınabilecek doğal önlemlerden birisi olarak burun yıkama tekniği anlatıldı. UYF Başkanı Akif Manaf şunları söyledi: “Tamamen burun anatomisine uygun olarak tasarlanmış olan burun yıkama kabına ılık su ve bir miktar deniz tuzu koyularak uygulanan bu yöntemle, ağız açık kalacak şekilde kafanın doğal olarak eğilmesiyle bir burun kanalından giren su, sinüs boşluğunu dolaşarak diğer burun kanalından akıyor. Böylece suyun geçiş yaptığı tüm bölgeler aktif olarak temizleniyor. Her sabah ve özellikle kişi sokaktan eve döndükten sonra ilk iş olarak bu teknikle burnunu yıkarsa, sistem steril hale gelecek ve kişi virüse karşı önlem almış olacaktır.”

Program kapsamında Corona virüsünden korunmak için tüm vatandaşların evlerinde rahatlıkla yapabilecekleri bir biyoenerji tekniği uygulamalı olarak gösterildi. Manaf: “Bu teknikle vücutta birikmiş olan bütün negatif enerji atılıyor, halsizlik ve moral bozukluğu gideriliyor. Böylece enerji alanı pozitif hale geliyor, kişinin modu değişiyor, kişi daha mutlu ve güçlü hissediyor. İleri yaşlardaki kişiler bu tekniği oturarak uygulayabilir” dedi.

Üste üste 5. kez Dünya Yoga Şampiyonu olan Merve Tanrıverdi tarafından bağışıklık sistemini güçlendiren üç önemli tekniğin gösterildiği programda, UYF Başkanı Akif Manaf, Orijinal Yoga Sistemi’ndeki bu tekniklerle omurga sağlığını güçlendirmenin vücudun genel sağlığını ve bağışıklık sistemini güçlendirdiğini belirtti. Uygulanan tekniklerin vücuttaki dolaşım hızını artırdığını belirten Manaf, güçlenen bağışıklık sistemi ile her türlü hastalığa karşı dayanıklılığın arttığını ifade etti.  Akif Manaf bu teknikleri her yaş grubundan kişinin rahatlıkla uygulayabileceğinin altını çizdi.

Akif Manaf şunları söyledi: “Tamamen burun anatomisine uygun olarak tasarlanmış olan burun yıkama kabına ılık su ve bir miktar deniz tuzu koyularak uygulanan bu yöntemle, ağız açık kalacak şekilde kafanın doğal olarak eğilmesiyle bir burun kanalından giren su, sinüs boşluğunu dolaşarak diğer burun kanalından akıyor
Yoga Sistemi’ndeki bu tekniklerle

www.internationalyogafederation.com.tr

Bülten Hakkında Bilgi:

0 543 301 03 27

Paylaşarak Destek Olabilirsiniz :)
Avatar

admin

2019 yılının Nisan ayında kurulan HABERİ SONU GAZETESİ , 16 TEMMUZ 2019 tarihinde "Özgürlükten taraf bağımsız gazete" olarak yayın hayatına başlamıştır. Türkiye ve dünyadan gelişmeleri Türkçe olarak okuyucularına aktaran, evrensel basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiş yayın kadrosuyla yayın hayatına kesintisiz olarak devam etmektedir. HABERİ SONU GAZETESİ , dünyada basılı yayının hızla azaldığı dijital yayıncılığın başladığı yeni dönemde, haberi okuyucuya geciktirmeden ve anlık olarak aktarmak düşüncesiyle bir dijital gazete olarak kurulmuştur ve yayın hayatını dijital gazete olarak sürdürmektedir. Bağımsız bir kuruluş olan HABERİ SONU GAZETESİ , ülkemizde basın özgürlüğünün her geçen yıl kısıtlandığı son dönemde taraf olduğu tek konunun "Özgürlükler" olduğunu açıklamış, tüm kurum, kuruluş ve siyasi partilere eşit mesafeden bakmayı bir yayıncılık ilkesi olarak benimsemiştir. HABERİ SONU GAZETESİ , yayına başladığı günden itibaren okuyucuları tarafından destek görmüş kısa sürede dijital yayıncılıkta referans gösterilen gazetelerden biri olmuştur. Yeni Soluk, birbirinin aynısı haber yayıncılığının medyayı ele geçirmeye çalıştığı bugünlerde; özel haberler, kulis haberleri ve röportajlarıyla ön plana çıkmış ve bağımsız gazeteler arasında zirve yolunda emin adımlarla ilerleyen bir gazete olmuştur. HABERİ SONU GAZETESİ 2019 yılında; basın mensuplarının üye olduğu köklü kuruluşlardan YGP 'nin desteği ile okuyucularından'da gördüğü destek ile perçinlemiştir. HABERİ SONU GAZETESİ , ilkelerinden taviz vermeden yayın hayatını sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir