Döviz Kuru

Gerçek zenginlik, sahip olunan zenginliği herkesle paylaşmaktır ve bu zenginliği herkese beklentisiz hizmette kullanmaktır. Gerçek zenginliğin belirtisi tatmin, huzurlu ve mutlu olmaktır. İsteklerle rahatsız olmayan insan, gerçekten zengindir. Örnek olarak, trilyonları olan insan tatmin ve huzurlu değilse, o zenginliğin ona hiçbir yararı yoktur. 

Gerçek zenginliğin tadı huzurdur. Huzur, sükûnettir. Zihnin susmasıdır, durmasıdır ve sadece anda kalmaktır, şimdide, burada olmaktır. O zaman isteyecek hiçbir şey olmadığını göreceksiniz. O zaman gidilecek bir yer, varılması gereken bir  hedef de yoktur. Uğruna çabalanacak bir şey de yoktur. Gerçek zenginlik budur. Gerçek zenginlikte çaba olmaz, duygularınız ve zihin durur. Sadece anda kalırsınız , bir mücadele, savaş, yoktur. 
Mücadele olmadığında acı da olmayacak, acı olmazsa mutsuzluk da ortadan kalkacak, gerçek mutluluğu yaşayacaksınız. Koşulsuz sevginin, sonsuzluğun, zenginliğin tadını çıkaracaksınız. 

Zenginlik konusunda en önemli husus, zenginliğin nasıl kullanılması gerektiğidir. Zenginlik kendi kendine mutluluk vermez, onun kullanılması mutluluk verir Kimse zengin olmak için zengin olmak istemez, bu zenginliği kullanarak mutlu olmak için zengin olmak ister. Zenginlik, insana istediği her şeyi elde etme imkanı sağlar. Zenginlik sadece dünyevi zevkleri karşılamak için kullanıldığında, insan gitgide daha doyumsuz ve tatminsiz olur. Bencilce kullanılan zenginlik insanı mutsuz eder ama insanlık için, vermek ve paylaşmak için kullanılan zenginlik insana büyük bir haz ve saadet verir. Siz, zenginliği insanlıkla paylaşmak için kullandığınızda zenginlik katlanarak artar. Hiçbir beklentiniz olmaz ve o zaman zenginlik size yağmaya devam eder. 
Dünya Değişim Akademisinde uygulanan Zengin Olma Sanatı değişim programı sayesinde geçici olan zenginlik, kalıcı zenginliğe dönüşecek. Parasal zenginlik, ruhsal zenginliğe dönüştükçe zenginlik, beklentisizce size yağmaya başlayacak. Böylece kalıcı zenginliğe erişeceksiniz. Geçici kalıcıya, ölümlü ölümsüze, fani ebediliğe dönüşecek. Böylece atılan her adım anlamlı olacak ve  zaman zengini de olacaksınız. 
Zaman ve mekanı uygun şekilde kullanacak ve gerçek zenginliğin tadını çıkaracaksınız.Hayatı dolu dolu yaşayarak, tatminliğin ve yetinmenin tadını çıkaracaksınız. Bu geçici hayatta ebedi olabileceksiniz. Zengin olma programı sayesinde içinizdeki zenginliği de keşfedecek, içinizdeki saraya erişeceksiniz. İçsel zenginliği keşfederek ebediyen zengin olacaksınız. 
Maddi zenginliği, tüm insanlara beklentisizce hizmette bulunarak manevi zenginliğe ulaşabilirsiniz. Eğer maddi zenginliği, kendi bencil isteklerinizi kullanmada harcarsanız , manevi fakirliğe ulaşacaksınız, o zaman maddi zenginlikten de uzaklaşacaksınız. O zaman da mutlu olmazsınız. 
Dengeli yaşam için hem maddi zenginlikten hem de manevi zenginlikten vazgeçilmemelidir. Gerçekten zengin insan, tatmin insandır, her şeyden mutlu olabilen insandır. 
Gerçekten zengin olmak zor değil, kolayı seçin ve doğru anahtarı bulun. 

Psikolojik Danışman

Avatar

By admin

2019 yılının Nisan ayında kurulan HABERİ SONU GAZETESİ , 16 TEMMUZ 2019 tarihinde "Özgürlükten taraf bağımsız gazete" olarak yayın hayatına başlamıştır. Türkiye ve dünyadan gelişmeleri Türkçe olarak okuyucularına aktaran, evrensel basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiş yayın kadrosuyla yayın hayatına kesintisiz olarak devam etmektedir. HABERİ SONU GAZETESİ , dünyada basılı yayının hızla azaldığı dijital yayıncılığın başladığı yeni dönemde, haberi okuyucuya geciktirmeden ve anlık olarak aktarmak düşüncesiyle bir dijital gazete olarak kurulmuştur ve yayın hayatını dijital gazete olarak sürdürmektedir. Bağımsız bir kuruluş olan HABERİ SONU GAZETESİ , ülkemizde basın özgürlüğünün her geçen yıl kısıtlandığı son dönemde taraf olduğu tek konunun "Özgürlükler" olduğunu açıklamış, tüm kurum, kuruluş ve siyasi partilere eşit mesafeden bakmayı bir yayıncılık ilkesi olarak benimsemiştir. HABERİ SONU GAZETESİ , yayına başladığı günden itibaren okuyucuları tarafından destek görmüş kısa sürede dijital yayıncılıkta referans gösterilen gazetelerden biri olmuştur. Yeni Soluk, birbirinin aynısı haber yayıncılığının medyayı ele geçirmeye çalıştığı bugünlerde; özel haberler, kulis haberleri ve röportajlarıyla ön plana çıkmış ve bağımsız gazeteler arasında zirve yolunda emin adımlarla ilerleyen bir gazete olmuştur. HABERİ SONU GAZETESİ 2019 yılında; basın mensuplarının üye olduğu köklü kuruluşlardan YGP 'nin desteği ile okuyucularından'da gördüğü destek ile perçinlemiştir. HABERİ SONU GAZETESİ , ilkelerinden taviz vermeden yayın hayatını sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir